Szukając pięknego prezentu dla pracownika czy też szefa, nie trzeba korzystać ze standardowych, nudnych rozwiązań. Można postawić na coś oryginalnego, co z całą pewnością sprawi ogromną radość osobie obdarowywanej. Mówimy tutaj między innymi o wyrobach polskiej sztuki ludowej, a więc rękodziele – to rozwiązania niezwykle piękne, które stanowić będą najlepsze prezenty firmowe. Sprawdźmy dlaczego i na co warto postawić!

Prezenty firmowe z różnych regionów Polski!

Polskie rękodzieło to przede wszystkim wyroby tworzone od podstaw ręcznie – są więc unikalne, a przy tym tworzone z najwyższej jakości materiałów. I to właśnie różni je od wyrobów produkowanych taśmowo, które nie tylko są identyczne, ale często nie reprezentują najwyższej jakości. Tymczasem rękodzieło jest unikalne i niezwykle piękne, ponieważ jego wykonywaniem zajmują się najwięksi mistrzowie w swoim fachy. Dlatego też są to idealne pomysły na prezenty firmowe, z których zdecydowanie warto skorzystać. A na co możesz postawić?

Najlepsze prezenty firmowe!

Serwety haftowane. To wyroby, które od setek lat tworzone są w różnych regionach naszego kraju – z tego też względu mają inny styl i różnią się kolorystyką, kształtem, rodzajem zdobienia i wieloma innymi kwestiami. Niezależnie od tego, czy postawisz na hafty polskie z Kaszub, czy jakiegokolwiek innego miejsca, będziesz mieć możliwość cieszenia się ich najwyższą jakością i ponadprzeciętnym pięknem. Kolorowe, różnorodne i dostępne w atrakcyjnych cenach, ozdobią każdy dom – zarówno ten zaaranżowany klasycznie, jak i nowoczesny.

Wycinanki ludowe. Tutaj wyróżniają się przede wszystkim wycinanki łowickie, które tworzone są z różnokolorowego papieru nakładanego na siebie i które imponują niezwykłym pięknem. Dzięki temu stanowią doskonałą ozdobę ścian, a ich motywy roślinne, figury geometryczne i inne wzory, z całą pewnością zrobią wrażenie na każdej osobie obdarowywanej. Oprawione w ramkę prezentują się naprawdę zjawiskowo!

Zabawki i wyroby z drewna. W dawnych latach, wyroby z drewna stanowiły podstawę wyposażenia domowych chat i to w każdym regionie Polski. Dlatego też dzisiaj mogą stanowić bardzo zróżnicowane prezenty firmowe, przedstawiać rozmaite motywy i bawić. Oprócz zabawek, które dzięki ręcznemu zdobieniu są wyjątkowo piękne, mamy również do czynienia z figurkami, fajkami, tabakierami oraz innymi wyrobami najwyższej klasy.

Czy to wszystko?

Oczywiście, że nie, ponieważ polska sztuka ludowa jest niezwykle zróżnicowana i reprezentuje zawsze najwyższą jakość. W związku z tym możesz zakupić również inne prezenty firmowe i pamiątki z Polski, takie jak:

  • biżuteria,
  • plecionki,
  • garnki,
  • wyroby z siana i słomy,
  • wiele innych.

W ten sposób znajdziesz pomysł na prezent, który zachwyci pracownika lub szefa i sprawi, że poczuje się on doceniony.

Gdzie kupować prezenty firmowe?

Jeżeli interesuje Cię rękodzieło, najlepszym miejscem zakupu będzie z całą pewnością sklep z rękodziełem – jest to specjalistyczne miejsce, które oferuje szeroki wybór ludowych wyrobów, tworzonych ręcznie przez największych mistrzów w swoim fachu. Grunt, abyś znalazł doskonałej jakości sklep – może być online, który współpracuje z prawdziwymi, doświadczonymi artystami i będzie w stanie w stu procentach spełnić wszelkie Twoje oczekiwania.